L

TA KONTAKT MED KIGOK

tore@kig.no          992 54 561
camilla@kig.no     901 06 399
trine@kig.no         926 91 573
per@kig.no           950 86 404
kine@kig.no          481 68 060
heidi@kig.no         957 00 163

Eller stikk innom på Øya 49, Inndyr

w

Ansatte

Tore Laugsand

27.02.2018 10:56Daglig leder
+47 992 54 561
tore@kig.no

Camilla H Kristensen

12.04.2016 12:30Daglig leder opplæringskontoret
+47 901 06 399
camilla@kig.no

Trine Rystad

13.05.2016 14:40Kontormedarbeider og veileder
+47 993 09 869
trine@kig.no

Per Roald Gjelseth

12.04.2016 12:27Veileder opplæringskontoret
+47 950 86 404
per@kig.no

Heidi Meland

13.05.2016 14:15Prosjektleder utviklingsprosjekt
+47 957 00 163
heidi@kig.no

Kine Helén Oldervik

27.02.2018 09:14Prosjektleder kurs og rekruttering
+47 481 68 060
kine@kig.no

Gisle E Hansen

04.03.2018 19:31Veileder opplæringskontoret, engasjement
+47 951 81 990
kobbelv@online.no