Ansatte


Edward Fitzgerald
Daglig Leder Kunnskapssenteret
tlf: +47 400 73 608
edward@kig.no
Camilla Høiby Kristensen
Daglig Leder Opplæringskontoret
tlf: +47 901 06 399
camilla@kig.no
Irene Granberg
Prosjektleder
tlf: +47 905 95 412
irene@kig.no
Jonne Pettersen
Veileder Opplæringskontoret
tlf: +47 959 44 796
jonne@kig.no
Per Roald Gjelseth
Veileder Opplæringskontoret
tlf: +47 950 86 404
per@kig.no
Adrian Leite Martins Aadahl
Prosjektmedarbeider / Kursansvarlig
tlf: +47 98070697
adrian@kig.no
Camilla Skoglund – Ute i Permisjon
Lærling i kontor- og administrasjonsfaget
tlf: +47 934 91 259
camilla.skoglund@kig.no